Opinie


 Konieczność kompleksowego remontu wynikła niespodziewanie. Na moją ofertę zgłosiła się tylko jedna firma. FACH W RĘKU. Zakres prac bardzo duży. Wymagający wielu specjalizacji. Gaz, elektryka, hydraulika stolarka, budowlanka, drzwi, okna, centralne ogrzewanie, glazura, terakota, obsługa całej inwestycji bez angażowania inwestora. Miałem uzasadnione obawy czy jedna firma będzie w stanie podołać takiemu wyzwaniu. Czy będę musiał angażować kolejne firmy do poszczególnych prac, bo Ci zajmują się tym a na tym się nie znają. Moje obawy były nieuzasadnione. FACH W RĘKU zajmię się prawie wszystkim i to co robią robią perfekcyjnie.Tu nie ma fuszery ani tandety. Firma wkłada nie tylko pracę ale i serce. Tu nie ma nic na odwal się. Praca ma być wykonana jak należy na odpowiednio wysokim poziomie technicznym tak aby klient był zadowolony, Pomimo, że zespół tworzą stosunkowo młodzi ludzie to mają bardzo duże doświadczenie w branży, znajomość bazy materiałowej, techniki wykonywania poszczególnych prac. Dzięki temu, że wszystko robią sami, czasami tylko wspierając się sprawdzonymi fachowcami tam gdzie wchodzą w grę pozwolenia i przepisy. Firma posiada niezbędną wiedzę w przepisach budowlanych i wiedzą co można, a czego nie, a na co musi być zgoda o czym informują klientów. Wyśmienity kontakt z firmą. Każdy nawet najmniejszy zakup materiałów fakturowany. Żadnych niedomówień. Ponadto wyczucie stylu i doradztwo w komponowaniu materiałów, ich wymiarów i kolorów. Oczywiście ostateczne zdanie i tak należy do klienta. Z zimnego nieprzyjemnego mieszkania z posępną łazienką ekipa stworzyła cieplutkie przytulne mieszkanie z piękną łazienką w której az chce się przebywać i funkcjonalną kuchnię w której gotowanie i to sama przyjemność. Niestety jakość też kosztuje i nie można się spodziewać najniższych cen na rynku. Fach i jakość musi kosztować choć nie są to ceny jak z kosmosu, a efekt finalny i jakość wykonanych prac jest tego wart."

Tomasz KadłuczkRemont mieszkania
     

 Z usług firmy FACH W RĘKU skorzystaliśmy celem kompleksowego wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim. Po kontakcie z innymi ekipami wykończeniowymi, bardzo pozytywnie zaskoczyło nas podejście do klienta, jakie ma FACH W RĘKU. Każdy etap prac był dokumentowany, co bardzo nas cieszyło zwłaszcza, że nie mogliśmy codziennie być na miejscu. Kolejna sprawa to paragony – wszystko było przekazywane na bieżąco, bez żadnych niedomówień. Współpraca z firmą przebiegała perfekcyjnie – na pewno dużym plusem jest błyskawiczna komunikacja i cierpliwe udzielanie odpowiedzi na każde zadane przez nas pytanie. Remont został wykonany w terminie, bardzo szybko i sprawnie, nawet mimo utrudnień ze strony dewelopera. Wszystkie powierzone pracy zostały wykonane bez zastrzeżeń, a na każdym etapie remontu firma doradzała, by efekt końcowy był dla nas zadowalający. Zachęcamy również do skorzystania z usług fachowców polecanych przez fach w ręku, zwłaszcza jeśli chodzi o meblarza i szklarza. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy usługi firmy Fach w Ręku. FIrma podchodzi do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem, a przy tym są bardzo pomocni i przede wszystkim – uczciwi. Jeśli szukacie Państwo ekipy do wykończenia – nie ma lepszej, my na pewno jeszcze nie raz skorzystamy."

Michał Swoszowski
     

 Współpraca przebiegła jak najbardziej pomyślnie. Mieszkanie zostało wykończone kompleksowo - począwszy od położenia gładzi na ścianach, aż do powieszenia karniszy i ozdób, dokładnie tak jak chcieliśmy. Ekipa spisała się na medal. Zawsze punktualni, każdą rzecz wykonywali z dużą precyzją. Żeby oszczędzić nasz czas, firma sama zajęli się zakupem wszelkich materiałów budowlanych, a my mogliśmy w spokoju zająć się innymi rzeczami, nie martwiąc się kompletnie o nic. Firma w razie naszych wątpliwości zawsze służyła radą, odbierała telefony i odpisywał na maile. Wiele wdrożonych pomysłów w naszym mieszkaniu, wyszło właśnie od nich. Możemy z czystym sumieniem polecić ekipę "Fach w ręku!"."

Marta Numrych